به سایت مجتمع گوشتی ایوان ایرسا قشم خوش آمدید
سه‏ شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
 • درباره ما

  شرکت مجتمع گوشتی ایوان ایرسا قشم در سال 1391 طی شماره 3521 اداره ثبت شرکت ها در قشم ثبت و طی شماره 1835/م س /91 از اداره کل اقتصادی منطقه آزاد قشم مجوز لازم در رابطه با تأسیس کشتارگاه صنعتی و نیز واردات و صادرات مواد گوشتی را به طور جداگانه دریافت نموده است .

   

  هدف ار تأسیس و راه اندازی کشتارگاه بر اساس نیاز مبرم کشور عزیزمان به کشتارگاهی با آخرین تکنولوژی روز دنیا و نیز ارتقاء سطح کمی و کیفی در جهت سالم سازی کشتار و رعایت کلیه موازین و دستورالعمل های معمول کشور های پیشرفته وصاحب نام از جمله استرالیا – نیوزیلند –برزیل- هلند و ایرلند میباشد. از اینرو با در اختیار داشتن فضای حدوداَ 1 هکتار زمین در داخل محیط بندر کاوه و 13 هکتار زمین در فاصله بسیار نزدیک  بندر اختصاصی فوق موجبات احداث بزرگترین مجتمع کشتارگاهی و صنایع وابسته در منطقه و خاورمیانه را انجام پذیر نموده و همچنین پهلو گرفتن کشتی های حامل دام زنده تا مرز 120000 راس و کانتینرهای گوشتی تا مرز 5000 تن  را بسهولت مهّیا و امکان پذیر نموده است.

   

  همراهی و هم فکری اعضاء هیئت مدیره شرکت مجتمع گوشتی ایوان ایرسا قشم که هریک تجارب علمی و عملی سالیان متمادی داشته منجر به تأسیس این شرکت گردیده، خصوصأ همکاری و مشارکت یکی از اعضاء شرکت که از خوشنامان این صنعت در سطح بین المللی و اصالتأ از اتباع صاحب نام کشور استرالیا هستند موجب گردیده که از اطلاعات فنی و علمی به روز ایشان در خصوص تأسیسات کشتارگاهی – دام زنده و نیز واردات دام زنده از کشور استرالیا نهایت استفاده را بنمائیم.

  شرکت مجتمع گوشتی ایوان ایرسا قشم با در اختیار داشتن کشتارگاه مدرن صنعتی در استرالیا که توسط افراد مسلمان و شیعه اداره میشود و ذبح آن طبق موازین شرع اسلام ( شیعه) انجام میگردد افتخار دارد که محصولات خود را کاملآ بهداشتی و اسلامی به سرزمین ایران –قشم ارسال نماید.

   

  با توجه به اینکه برای اولین بار بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی و علیرغم تمامی تحریم ها و موانعی که فرا روی کشور عزیزمان قرار دارد با افتخار به اطلاع میرسانیم که با توجیه منطقی و اصولی بنا به اظهارات مقامات ذیصلاح کشور استرالیا که در سایت مجله ( فارم ویکلی ) عینأ مندرج است توانستیم به کشور استرالیا بقبولانیم که آنچه در حال حاضر بر سیاست های جهانی حاکم است نه از سر منطق بلکه صرفأ مقابله با توانمندی های ملت و کشور عزیز ایران است که این شرکت  بنا دارد با اتکال به ایزد منان خود برآورنده نیازهای خود باشد و دست نیاز به سوی کشور های صاحب صنعت دراز نکرده و خودکفائی را به عینه به جهانیان بنمایاند.

   

  برپائی بزرگترین مجتمع کشتارگاهی (ذبح 000/5 راس در روز) و صنایع وابسته در حد آخرین فن آوری و استاندارد های جهانی و بروز دنیا در منطقه آزاد قشم میتواند نه تنها نیاز کشور را در جهت تأمین گوشت قرمز بی نیاز کند بلکه از همه مهمتر تنظیم بازار و پایین نگاهداشتن قیمت این کالای اساسی و مورد نیاز کلیه اقشار مردم به اقتصاد مملکت نیز کمک نموده و از خروج ارز تا حد بسیار زیادی جلوگیری نماید .

  با توجه به مطالبی که به استحضار رسید با استعانت از ایزد متعال و همت مسئولین امر امیدواریم در خصوص انجام این مهم همگان ما را یاری نمایند.

   

   
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.
  طراحي سايت و بهينه سازي سايت طراحان وب هخامنش